osobné údaje

o nás

napíšte nám

kariéra

nákup

Upratovanie

Tepovanie

Čistenie áut

Záhrada

Malé stavebné práce

Dizajnové omietky

Hľadáš upratovanie domácností?
Tak si pozri naše služby pre domácnosti

Vyber si z našich služieb aj pre domácnosti.

Šetrite čas a peniaze

Upratovanie kancelárií a firiem

Umyť podlahy a občas utrieť prach určite nestačí. Vo vašej kancelárii alebo vo vašej firme sa postaráme o čistotu aby ste vy mohli venovať vášmu podnikaniu a vašim zákazníkom.


Aby boli ako nové

Tepovanie kobercov

Vytepujeme koberce aj kobercové plochy v kanceláriách, obchodoch aj firmách. Aby vaše koberce vyzerali zasa ako nové. Ušetrite peniaze za ich výmenu.

Aby boli opäť ako nové

Tepovanie sedačiek a stoličiek

Vytepujeme aj kancelárske stoličky a sedačky. Budú ako nové a ušetrite ďalšie peniaze, ktoré viete použiť napríklad na rozvoj vášho podnikania.

Aj kancelária občas potrebuje facelift

Drobné stavebné a údržbárske práce

V kancelárií trávime často viac času ako doma a po čase je vidieť často opotrebenie. Aby vaša kancelária, či obchod vyzerali ako nové môžete využiť naše drobné stavebné a údržbárske práce. Opravíme drobné poškodenia omietok a napríklad aj vymaľujeme.

Šetrite svoj čas

Umývanie okien

Aj okná v kancelárií alebo v obchode si vyžadujú starostlivosť. Objednajte si umývanie okien a šetrite svoj čas.

Prvotriedna profesionálna starostlivosť

Starostlivosť o auto

Umyjeme, navoskujeme, naleštíme, povysávame a vytepujeme. Aj vozový park vo vašej firme potrebuje prvotriednu starostlivosť. Zverte starostlivosť o váš vozový park do našich profesionálnych rúk a vaše firemné autá budú vždy akoby práve zišli z výrobnej linky.

Vybral si si?

Vybral si si niektorú z našich služieb pre firmy alebo pre domácnosti? Tak si poď rovno objednať! Budeš mať kompletný servis. Objednávaj naše služby telefonicky alebo online.

0901 700 931 / 0907 362 386

alebo

Naša spoľahlivosť

Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len fráza. Je pre nás dôležité aby ste boli s našimi službami spokojný a vždy od vás čakáme pravdivú spätnú väzbu.

Vaša spokojnosť

Vieme, že hľadáte spoľahlivého a diskrétneho partnera, ktorý sa dokáže postarať o poriadok vo vašom dome, byte či kancelárii.

Ekológia spolu

Rovnako ako spokojnosť je pre nás dôležitá aj ekológia. Aj pri upratovaní aj pri tepovaní sa snažíme chrániť životné prostredie okolo nás a čo najmenej ho poškodzovať.

CENNÍK

Využi aj ďalšie naše služby ako napríklad upratovanie alebo tepovanie. Postarať sa však vieme aj o tvoje auto alebo napríklad o záhradu. Ty si zatiaľ užívaj napríklad leňošenie na pláži...

Upratovanie

od 35 eur
Umyť podlahy a občas utrieť prach určite nestačí. Vo vašej kancelárii alebo vo vašej firme sa postaráme o čistotu aby ste vy mohli venovať vašim zákazníkom.
  • Kancelárie a firmy
  • Domy a byty

Tepovanie

od 1,15 eur / m
Potrebujete vytepovať koberce či kreslá vo vašej firme či kancelárií? Zverte tepovanie nám a koberce, kreslá a sedačky budete mať ako nové.
  • Tepovanie kobercov
  • Tepovanie sedačiek
  • Tepovanie stoličiek

Auto

od 45 eur
Aj váš tátoš určite ocení keď vytepujete sedačky. Veď v aute trávite aj niekoľko hodín denne tak prečo mu nedopriať profesionálnu starostlivosť.
  • Uymtie
  • Navoskovanie
  • Vytepovanie

Ostatné naše služby

Z nášho blogu a novinky

Pokojné Vianoce praje team CLEANsatisfied

Tento rok budú pre mnohých z nás Vianoce iné ako pominulé roky. Pandémia zasiahla životy nás všetkých a pre mnohých ľudí to budú iné Vianoce. Netreba...

Netradičný a predsa tradičný. Venujte darček, ktorý každého poteší

Pred Vianocami totiž treba stihnúť urobiť nákup, napiecť vianočné dobroty, upratať celú domácnosť, vyzdobiť ju a samozrejme pripraviť vianočný stromček. A k tomu ešte treba pripočítať čas...

SPÝTAJ SA

Máš nejaké nezodpovedané otázky alebo sa chceš jednoducho pred objednávkou niečo spýtať? Tak nám kľudne napíš alebo zavolaj. Nájdeš nás aj na Facebooku a Instagrame.

NApÍŠ NÁM

Mobil

+421 901 700 931
+421 907 362 386

Mail

info@cleansatisfied.sk