osobné údaje

o nás

napíšte nám

kariéra

nákup

Upratovanie

Tepovanie

Čistenie áut

Záhrada

Malé stavebné práce

Dizajnové omietky

Hľadáš upratovacie služby pre firmy?
Tak si pozri naše služby pre firmy

Vyberte si z našich služieb aj pre firmy.

Šetrite čas a peniaze

Upratovanie domov a bytov

Nechajte si upratať váš dom alebo byt profesionálmi. Jednorazovo alebo pravidelne to u vás zoberieme od podlahy. Umývanie, povysávanie či napríklad vyčistenie vašej kuchynskej linky sú pre nás maličkosťou.


Aby boli ako nové

Upratovanie pri predaji a kúpe bytu

Predávate dom alebo byt? Zvýšte jeho cenu dôkladným uprataním od profesionálov. Bude zasa ako nový a vy ušetríte čas. Kúpili ste práve dom alebo byt? Nemusíte stráviť dlhé hodiny upratovaním svojho nového domova.

Koberce aj sedačky budú ako nové

Tepovanie kobercov a sedačiek

Vytepujeme aj kancelárske stoličky a sedačky. Budú ako nové a ušetrite ďalšie peniaze, ktoré viete použiť napríklad na rozvoj vášho podnikania.

Aj domov občas potrebuje facelift

Drobné stavebné a údržbárske práce

Rozhodli ste sa maľovať alebo si inak skrášliť váš domov menšou rekonštrukciou? Drobné rekonštrukcie nechajte na nás a rovno sa postaráme aj o upratanie vášho vynoveného a krajšieho domova. Na vás už bude iba zariadenie nového a krajšieho domova.

Šetrite svoj čas

Umývanie okien

Okná sú dušou vášho domova. Čisté ako nové ich môžete mať, ak ich umývanie zveríte do rúk našich profesionálov. Ušetrite navyše aj to najcennejšie – váš čas.

Prvotriedna profesionálna starostlivosť

Starostlivosť o auto

Umyjeme, navoskujeme, naleštíme, povysávame a vytepujeme. Aj váš tátoš potrebuje prvotriednu starostlivosť. Zverte starostlivosť o vaše auto do našich profesionálnych rúk a vaše auto bude vždy akoby práve zišlo z výrobnej linky.

Vybral si si?

Vybral si si niektorú z našich služieb pre firmy alebo pre domácnosti? Tak si poď rovno objednať! Budeš mať kompletný servis. Objednávaj naše služby telefonicky alebo online.

0901 700 931 / 0907 362 386

alebo

Naša spoľahlivosť

Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len fráza. Je pre nás dôležité aby ste boli s našimi službami spokojný a vždy od vás čakáme pravdivú spätnú väzbu.

Vaša spokojnosť

Vieme, že hľadáte spoľahlivého a diskrétneho partnera, ktorý sa dokáže postarať o poriadok vo vašom dome, byte či kancelárii.

Ekológia spolu

Rovnako ako spokojnosť je pre nás dôležitá aj ekológia. Aj pri upratovaní aj pri tepovaní sa snažíme chrániť životné prostredie okolo nás a čo najmenej ho poškodzovať.

CENNÍK

Využi aj ďalšie naše služby ako napríklad upratovanie alebo tepovanie. Postarať sa však vieme aj o tvoje auto alebo napríklad o záhradu. Ty si zatiaľ užívaj napríklad leňošenie na pláži...

Upratovanie

od 35 eur
Umyť podlahy a občas utrieť prach určite nestačí. Vo vašej kancelárii alebo vo vašej firme sa postaráme o čistotu aby ste vy mohli venovať vašim zákazníkom.
  • Kancelárie a firmy
  • Domy a byty

Tepovanie

od 1,15 eur / m
Potrebujete vytepovať koberce či kreslá vo vašej firme či kancelárií? Zverte tepovanie nám a koberce, kreslá a sedačky budete mať ako nové.
  • Tepovanie kobercov
  • Tepovanie sedačiek
  • Tepovanie stoličiek

Auto

od 45 eur
Aj váš tátoš určite ocení keď vytepujete sedačky. Veď v aute trávite aj niekoľko hodín denne tak prečo mu nedopriať profesionálnu starostlivosť.
  • Uymtie
  • Navoskovanie
  • Vytepovanie

Ostatné naše služby

Z nášho blogu a novinky

Pokojné Vianoce praje team CLEANsatisfied

Tento rok budú pre mnohých z nás Vianoce iné ako pominulé roky. Pandémia zasiahla životy nás všetkých a pre mnohých ľudí to budú iné Vianoce. Netreba...

Netradičný a predsa tradičný. Venujte darček, ktorý každého poteší

Pred Vianocami totiž treba stihnúť urobiť nákup, napiecť vianočné dobroty, upratať celú domácnosť, vyzdobiť ju a samozrejme pripraviť vianočný stromček. A k tomu ešte treba pripočítať čas...

SPÝTAJ SA

Máš nejaké nezodpovedané otázky alebo sa chceš jednoducho pred objednávkou niečo spýtať? Tak nám kľudne napíš alebo zavolaj. Nájdeš nás aj na Facebooku a Instagrame.

NApÍŠ NÁM

Mobil

+421 901 700 931
+421 907 362 386

Mail

info@cleansatisfied.sk