osobné údaje

o nás

napíšte nám

kariéra

nákup

Upratovanie

Tepovanie

Čistenie áut

Záhrada

Malé stavebné práce

Dizajnové omietky

Objednávka

Vyberte si z našich služieb. Ďakujeme, že ste sa rozhodli využiť naše služby a urobiť objednávku. Proces objednávky je veľmi jednoduchý. Zavolajte nám alebo vyplňte objednávkový formulár nižšie a budeme vás kontaktovať.

Upratovanie

Ušetrite svoj čas a venujte ho radšej rodine. Zverte upratovanie nám.

Tepovanie

Aby bola vaša sedačka alebo koberec ako nové.

Auto

Aj váš tátoš potrebuje pravideľnú starostlivosť. Vytepujeme sedačky a koberce a doprajeme mu prvotriednu starostlivosť.

Stavba

Chcete novú podlahu alebo malé stavebné úpravy? Ani to nie je pre nás problém.

Proces objednávky

Vyplnenie a odoslanie objednávky

Prvým krokom je vytvorenie objednávky. Počas objednávky môžete vybrať súbežne aj viacero služieb, ktoré chcete objednať. Vyplňte aj všetky detaily k objednávke, urýchlite tým celý proces objednávky.

Zavoláme vám

Po obdržaní vašej objednávky vás budeme kontaktovať aby sme si upresnili všetky detaily. Zvyčajne vám budeme volať do 24 hodín od odoslania vašej objednávky.

Pripravíme vám cenovú ponuku

Po tom čo si spoločne doladíme všetky detaily tak vám pripravíme cenovú ponuku na mieru. Súčasťou cenovej ponuky sú aj všetky informácie o použitých prípravkoch.

Dohodneme termín

Ak budete s cenovou ponukou súhlasiť ostáva nám už len dohodnúť spoločný termín upratovania alebo tepovania. Aj keď sa vždy snažíme našim zákazníkom vyjsť v ústrety môže sa stať, že vami navrhnutý termín nebudeme môcť akceptovať. V tom prípade sa samozrejme budeme snažiť nájsť pre vás najvhodnejší termín.