osobné údaje

o nás

napíšte nám

kariéra

nákup

Upratovanie

Tepovanie

Čistenie áut

Záhrada

Malé stavebné práce

Dizajnové omietky

Upratovanie, tepovanie aj drobné stavebné práce
Pre firmy aj pre pre domácnosti

Vyberte si z našich služieb pre firmy a pre domácnosti.

Umyje z vonku

Kompletné exteriérové umytie auta

Kompletné exteriérové umytie auta zahŕňa: kompletné ručné vonkajšie umytie auta, čistenie diskov, vysušenie karosérie auta, vyleštenie okien a svetlometov, impregnácia pneumatík.


Umyje z vonka aj z vnútra

Kompletné umytie exteriéru aj interiéru

Predávate dom alebo byt? Zvýšte jeho cenu dôkladným uprataním od profesionálov. Bude zasa ako nový a vy ušetríte čas. Kúpili ste práve dom alebo byt? Nemusíte stráviť dlhé hodiny upratovaním svojho nového domova.

Koberce aj sedačky budú ako nové

Tepovanie kobercov a sedačiek

Vytepujeme aj koberce, stoličky a sedačky. Budú ako nové a ušetrite ďalšie peniaze, ktoré viete použiť napríklad na rozvoj vášho podnikania.

Umyje z vonka

Kompletné interiérové umytie auta

Komplexné interiérové umytie auta zahŕňa: vysávanie a tepovanie všetkých sedadiel v aute, vysávanie a tepovanie všetkých kobercov v interiéri a tiež v kufri, čistenie a ošetrenie všetkých plastových a kožených častí interiéru auta.

To najlepšie pre vaše auto

Balík VIP Deluxe

Kompletný balíček, ktorý znamená prvotriednu starostlivosť o vaše auto. Kompletné umytie exteriéru aj interiéru, tepovanie sedačiek, starostlivosť o disky, pneumatiky a navoskovanie karosérie.

Doma aj kanceláriu

Upratovanie

Nestrácajte čas upratovaním radšej ho venujte rodine. Zverte upratovanie vášho domova profesionálom a vy môžete svoj čas trápiť s rodinou a priateľmi.

Vybral si si?

Vybral si si niektorú z našich služieb pre firmy alebo pre domácnosti? Tak si poď rovno objednať! Budeš mať kompletný servis. Objednávaj naše služby telefonicky alebo online.

0901 700 931 / 0907 362 386

alebo

Naša spoľahlivosť

Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len fráza. Je pre nás dôležité aby ste boli s našimi službami spokojný a vždy od vás čakáme pravdivú spätnú väzbu.

Vaša spokojnosť

Vieme, že hľadáte spoľahlivého a diskrétneho partnera, ktorý sa dokáže postarať o poriadok vo vašom dome, byte či kancelárii.

Ekológia spolu

Rovnako ako spokojnosť je pre nás dôležitá aj ekológia. Aj pri upratovaní aj pri tepovaní sa snažíme chrániť životné prostredie okolo nás a čo najmenej ho poškodzovať.

CENNÍK

Využi aj ďalšie naše služby ako napríklad upratovanie alebo tepovanie. Postarať sa však vieme aj o tvoje auto alebo napríklad o záhradu. Ty si zatiaľ užívaj napríklad leňošenie na pláži...

Exteriér

od 35 eur
Exteriérové umytie auta zahŕňa kompletné ručné vonkajšie umytie auta, čistenie diskov, vysušenie karosérie auta, vyleštenie okien a svetlometov, impregnácia pneumatík.
  • Umytie z vonka
  • Čistenie diskov

Interiér

od 45 eur
Vysávanie a tepovanie sedadiel v aute, vysávanie a tepovanie všetkých kobercov v interiéri a tiež v kufri, čistenie a ošetrenie všetkých plastových a kožených častí interiéru auta.
  • Vysávanie
  • Tepovanie
  • Čistenie a ošetrenie

VIP Deluxe

od 115 eur
Kompletný balíček, ktorý znamená prvotriednu starostlivosť o vaše auto. Kompletné umytie exteriéru aj interiéru, tepovanie sedačiek, starostlivosť o disky, pneumatiky a navoskovanie karosérie.
  • Exteriér
  • Interiér

Ostatné naše služby

Z nášho blogu a novinky

Objednaj predvianočné upratovanie už teraz aj s bonusom

Milí priatelia, podporovatelia, či zákazníci, 🤝 čoskoro tu máme Vianoce a ako to býva štandardne, okrem pokoja k týmto...

Odporúčame: Využite aj naše maliarske práce

Poskytujeme maliarske služby pre osoby ako aj firmy. Aby váš domov aj vaša firma vyzerali ako nové. Nie je to však len...

SPÝTAJ SA

Máš nejaké nezodpovedané otázky alebo sa chceš jednoducho pred objednávkou niečo spýtať? Tak nám kľudne napíš alebo zavolaj. Nájdeš nás aj na Facebooku a Instagrame.

NApÍŠ NÁM

Mobil

+421 901 700 931
+421 907 362 386

Mail

info@cleansatisfied.sk