Firma bola založená za účelom poskytovania čistiacich a upratovacích služieb pre domácnosti a automobilov v bežnom rozsahu. Postupne sme si ako začínajúca spoločnosť začali získavať dôveru ľudí, vďaka nášmu zodpovednému a spoľahlivému prístupu, ako aj veľkou flexibilitou pri výkone ponúkaných prác.

Skúsenosti nadobudnuté v tomto prostredí, nás posúvajú naďalej dopredu, kde sme rozšírili svoju pôsobnosť aj na kancelárske priestory a pristory právnických osôb podľa dohody a požiadaviek.

Naším cieľom je spokojný zákazník a preto sa snažíme splniť všetky individuálne požiadavky a servis tak aby sme docielili vždy spokojnosť.

Na všetky práce vykonané našou firmou garantujeme maximálnu profesionalitu a tomu zodpovedajúcu kvalitu, výkon a diskrétnosť.

Naša spoločnosť je samozrejme poistená voči prípadným spôsobeným škodám pri výkone upratovacích a čistiacich prác. Pri svojej práci vieme byť flexibilný a vieme sa prispôsobiť potrebám zákazníkov, to znamená že zabezpečujeme práce v poobedňajších, nočných hodinách ale aj cez víkend.

V letných mesiacoch vykonávame pre našich klientov kosenie trávnikov, na jar hnojenie a prestrihávanie a jesennom čase zabezpečujeme vysávanie napadaného lístia. V zimných mesiacoch sa staráme o odpratávanie snehu.

Pri našej práci využívame čo najlepšie osvedčené zariadenia, technológie a čistiace prostriedky. Pre každú činnosť vypracovávame optimálne riešenie a technologický postup.

Diskrétnosť a spoľahlivosť je našou samozrejmosťou a receptom na SPOKOJNOSŤ.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu